biznes-monitor.pl

Blog tematyczny o biznesie, marketingu i finansach.

Biznes

Ehurtownia – platforma do obsługi biznesu

Ehurtownia – platforma do obsługi biznesu

Platforma e-commerce B2B ehurtownia Infinite to system ułatwiający przedsiębiorcom pracę związaną z obsługą zamówień oraz dokumentów. Jej podstawową funkcją jest usprawnienie realizacji sprzedaży. System kompleksowo łączy proces z informacjami o płatnościach, limitach kredytowych, harmonogramach dostaw, bazą kontaktową, a także z danymi logistycznymi. Rozwiązania umożliwiają korzystanie z oferty zarówno w wersji online, jak i poza siecią.

Wygodne rozwiązanie, mnóstwo korzyści

Jakie korzyści zyskasz, wybierając ehurt w obsłudze Infinite? System zapewni przede wszystkim automatyzację powtarzalnych procesów biznesowych, co zagwarantuje eliminację błędów podczas realizacji zamówień. Intuicyjna platforma pozwoli na personalizowanie treści w poszczególnych sekcjach, by dostosować ofertę do konkretnych klientów. Możliwe będzie również wygodne definiowanie współpracy np. poprzez wprowadzanie informacji o rabatach.

Jakość, efektywność, oszczędność – system ehurtowni

Wybór platformy B2B ehurt pomaga znacznie obniżyć koszty działalności – obsługa wielu modułów w jednym miejscu to duża oszczędność. Dzięki przejrzystości strony obsługa okaże się prosta, co bezpośrednio wpłynie na efektywność pracowników. Wygodny dostęp do narzędzi audytu i raportowania pozwoli lepiej zadbać o jakość oferty.

Funkcjonalności systemu ehurt – dla wyższego komfortu pracy

System ehurtowni zapewnia opcję sprawnej integracji – zarówno z ERP, jak i z programem magazynowym. Importuj wszystkie faktury, które są niezbędne, i korzystaj z wygodnego podglądu transakcji. Rozbudowane tworzenie karty towaru umożliwi szczegółową prezentację. Co ważne, rozbieżność jednostek miary w zamówieniach nie stanowi problemu. Dzięki licznym filtrom przeglądanie bieżącej oferty będzie niezwykle łatwe.

Narzędzia marketingowe w ramach platformy

Platforma B2B to również dostęp do narzędzi marketingowych – dostawca otrzyma możliwość zamieszczania na stronie banerów graficznych promujących wybrane produkty czy kategorie, a także wyróżniania graficznie konkretne dane przy opisach. W ramach promocji można wprowadzać rabaty, obniżone ceny czy oferty warunkowe (np. progi kwot lub obniżone stawki przy zakupie większej liczby dóbr).

Optymalizacja procesów w systemie e-commerce

Korzystanie z systemu eHurtownia ułatwi szereg procesów zachodzących w łańcuchu dostaw – zarówno generowanie ofert, jak i całość obsługi zamówień, włącznie z fakturowaniem. Kolektory danych pomogą zautomatyzować zamówienia, a podgląd historii umożliwi ponowną realizację archiwalnych transakcji.

Nowości 2022 – co jeszcze możesz zyskać dzięki platformie?

Platforma Infinite nieustannie się rozwija, proponując coraz to nowsze funkcjonalności. W 2022 roku wprowadzono m.in. usprawniający kontakt kanał komunikacji Livechat i moduł video sprzedaży. Możliwa jest również obsługa płatności elektronicznych przez Przelewy24 oraz komfortowa opcja odroczonych płatności, a także elektroniczne podpisywanie dokumentów

Udostępnij