biznes-monitor.pl

Blog tematyczny o biznesie, marketingu i finansach.

Praca

3 zalety drążka zmiany biegów Logitech, które musisz znać

3 zalety drążka zmiany biegów Logitech, które musisz znać

Zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, na wirtualnym torze zapewnia jeszcze bardziej realistyczne doznania. Drążek zmiany biegów Logitech, to propozycja, która wśród graczy cieszy się stale rosnącą popularnością. Zanim dołączysz do grona zadowolonych właścicieli gadżetu, skorzystaj z możliwości wynajmu modułu przekładni biegów i sprawdź, jak jego obecność zmienia oblicze gry.

Drążek zmiany biegów Logitech – dzięki tym zaletom mocniej poczujesz emocje

Moduł przekładni biegów Logitech perfekcyjnie łączy nowoczesny design, funkcjonalność i komfort obsługi. Sześć przełożeń w układzie H zapewnia płynną i niemal bezgłośną pracę (wyjątkiem jest kliknięcie towarzyszące każdej zmianie biegów), a wchodzenie w ostre zakręty nie stanowi żadnego wyzwania. Zanim jednak podejmiesz decyzję zakupową, wynajmij propozycję Logitech w Plenti i testuj swoją szybkość na najbardziej wymagających torach wyścigowych. Zwłaszcza że drążek zmiany biegów dba o Twój komfort nie tylko w wirtualnym świecie!

1. Drążek zmiany biegów Logitech – synonim wytrzymałości i niezawodności

Przekładnia biegów Logitech została zaprojektowana po to, żebyś mógł się ścigać. Gadżet spełnia najbardziej wygórowane wymagania i zaskakuje jakością wykonania. Na moduł składają się wysokogatunkowa stal (wykorzystana głównie ze względu na długotrwałą niezawodność) i perfekcyjnie wykończona skóra. Dzięki takiemu połączeniu drążek zmiany biegów Logitech gwarantuje pewny chwyt, niezawodne funkcjonowanie i emocje, które musisz przeżyć. 

2. Drążek zmiany biegów Logitech – łatwe w montażu akcesorium 

Drążek zmiany biegów Logitech został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Akcesorium jest dostępne wraz z zestawem mocującym, obejmującym zaciski i wytrzymałe połączenia śrubowe. Dzięki nim możesz przeżywać emocje towarzyszące Ci na torze bez żadnych ograniczeń. Tym bardziej że moduł zmiany biegów przymocujesz zarówno do biurka, jak i fotela gamingowego!

3. Drążek zmiany biegów Logitech – perfekcyjnie uzupełnienie kierownicy gamingowej

Jeśli zależy Ci na pełnym uczestnictwie w wirtualnym wyścigu, drążek zmiany biegów Logitech jest niezbędny! Gadżet stanowi perfekcyjnie uzupełnienie pozostałych akcesoriów gamingowych i pozwala czuć się pewnie zarówno w obliczu ostrych zakrętów, jak i długiej prostej. 

Udostępnij