biznes-monitor.pl

Blog tematyczny o biznesie, marketingu i finansach.

Praca

Prowadzisz firmę jednoosobową? Sprawdź, co możesz zyskać, przenosząc telefon na firmę do innego operatora

Prowadzisz firmę jednoosobową? Sprawdź, co możesz zyskać, przenosząc telefon na firmę do innego operatora

Prowadzisz jednoosobową działalność i zastanawiasz się nad przeniesieniem telefonu na firmę do innego operatora? Możesz to zrobić prosto i szybko – bez podpisywania umowy i zbędnych formalności, ale przede wszystkim zyskać korzyści dla swojej firmy. Wystarczy, że wybierzesz elastyczną ofertę dla biznesu, jaką jest Orange Flex dla Firm.

Przeniesienie numeru i telefon na firmę jednoosobową – czym się kierować?

Masz swoją firmę? Znajdź ofertę komórkową, która będzie rozwijać się razem z nią i ułatwi Ci prowadzenie działalności, zamiast Cię ograniczać. W Orange Flex dla Firm zyskujesz numer w elastycznej subskrypcji, a wszystkim zarządzasz z poziomu aplikacji. Oto kilka powodów, dla których warto być Flex, gdy rozwijasz swój biznes:

 Łatwa aktywacja i zarządzanie – z Orange Flex aktywujesz wybrany plan dla swojej firmy w kilka chwil w apce – bez wychodzenia z domu. To oferta w pełni samoobsługowa, więc cokolwiek potrzebujesz załatwić – jest w zasięgu kilku kliknięć w aplikacji. Bez czekania w salonie czy na infolinii.

 Umowa w formie subskrypcji – nie musisz podejmować długoterminowych decyzji jak przy tradycyjnych ofertach abonamentowych. Ofertę Orange Flex łatwo dopasujesz do bieżących potrzeb swojej firmy. Wybrany początkowo plan bez problemu zmienisz na wyższy lub niższy (nawet raz w okresie rozliczeniowym). W każdej chwili możesz też zawiesić usługę nawet na pół roku. Przyda Ci się to, jeśli akurat planujesz przerwę w działalności lub prowadzisz sezonowy biznes i chcesz ograniczyć koszty. 

 Automatyczne płatności – dzięki subskrypcji nie musisz pamiętać o płaceniu faktur – łatwo realizujesz płatności podpiętą kartą lub BLIKIEM. Co więcej, na Twoją skrzynkę regularnie wpadają e-faktury. W ten sposób wygodnie przekażesz je do księgowości. Masz do nich również wgląd w aplikacji.

 Możliwości rozwoju – Orange Flex oferuje Ci dostęp do 5G i eSIM w każdym planie.Do tego możesz mieć nawet 3 dodatkowe karty SIM lub eSIM z tym samym numerem (np. do firmowego tabletu czy smartwatcha). Dodatkowo masz możliwość uzyskania 5 dodatkowych numerów dla współpracowników.

Idealna oferta dla JDG? Poznaj dodatkowe korzyści dla użytkowników Orange Flex dla Firm

Szukasz oferty komórkowej, która pasuje do Twojego trybu pracy? W Orange Flex dla Firm masz wiele możliwości:

Praca online bez ograniczeń

Przydałby Ci się nieograniczony dostęp do internetu na wszystkie urządzeniado pracy w trybie online? Możesz włączyć pakiet nielimitowanego internetu, czyli UNLMTD, na 7 lub 30 dni – a w planie 150 GB masz go za darmo. Dzięki temu bez problemu popracujesz w kawiarni czy pociągu. A jeśli do UNLMTD dobierzesz dodatkowy SIM do routera (masz go za darmo), to jedna usługa Orange Flex wystarczy, by korzystać z planu komórkowego i mieć internet w biurze oraz poza nim!

Elastyczny plan

Masz pełną kontrolę nad swoim planem! Zdecyduj więc, ile gigabajtów jest niezbędne do Twojej pracy – 30, 45, 80, a może 150 GB? To bezstresowa decyzja, bo plan możesz później bez trudu zmienić.

Sociale bez limitu

Budujesz markę własną w social mediach? Wiadomo – w dzisiejszych czasach bez marketingu online ani rusz! Dzięki usłudze Social Pass w Orange Flex dla Firm nie ograniczają Cię limity danych na social media. Możesz więc swobodnie rozwijać swoją firmę na Instagramie czy TikToku, bez obaw o zbyt szybkie zużycie danych z planu.

Pro sprzęt w Sklepie Flex

W aplikacji Orange Flex możesz również skorzystać z atrakcyjnych ofert, jeśli potrzebujesz doposażyć firmę w sprzęt elektroniczny. W Sklepie Flex dostępnym dla użytkowników Orange Flex znajdziesz szeroki wybór urządzeń dla Twojej firmy: od smartfonów, po laptopy czy słuchawki. Na Flexowiczów czekają też regularne promocje na profesjonalne smartfony i inne sprzęty przydatne do prowadzenia działalności.

Jak przenieść numer do Orange Flex dla Firm?

Łatwiej, niż myślisz! Przeniesienie numeru do Orange Flex dla Firm to kwestia paru chwil. Odpal aplikację Orange Flex, wybierz plan i załóż konto firmowe. Następnie podaj numer, który chcesz przenieść, potwierdź kodem z SMS-a i wybierz datę, od kiedy ma być aktywny. Możesz też zdecydować się na całkiem nowy numer. Z kolejnych kroków czeka Cię potwierdzenie tożsamości, wybór metody płatności i to tyle – Twój firmowy numer jest już aktywny! Więcej szczegółów na temat aktywacji znajdziesz na stronie Orange Flex: https://flex.orange.pl/przenies-numer-firma

Jest jeszcze jeden supernews! Na początek przygody z Orange Flex dla Firm możesz skorzystać ze specjalnej oferty. Kod BIZNESFLEX pozwoli Ci uruchomić dowolny plan za 1 zł miesięcznie przez 3 miesiące.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij