biznes-monitor.pl

Blog tematyczny o biznesie, marketingu i finansach.

Praca

Urządź niepowtarzalne wiosenne przyjęcie… w swoim namiocie ogrodowym!

Urządź niepowtarzalne wiosenne przyjęcie… w swoim namiocie ogrodowym!

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w całym roku. Wszystko rozkwita, przyroda budzi się do życia, dni stają się coraz dłuższe, a pogoda – sprzyjająca świętowaniu na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak możemy przewidzieć, jaka będzie pogoda w dniu planowanego wydarzenia. W takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie namiotu ogrodowego, który ochroni uczestników przyjęcia, a także stół ze smakołykami przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Jak urządzić przyjęcie w takim namiocie?

Dlaczego pawilon ogrodowy to dobre rozwiązanie?

Choć wiosna w naszym kraju bywa kapryśna i jeszcze w kwietniu mieliśmy okazję przekonać się o tym całkiem drastycznie, gdy spadła zaskakująca jak na ten miesiąc ilość śniegu – maj nieodłącznie kojarzy się nam z przyjęciami w ogrodzie. Już pierwsze dni tego miesiąca chętnie spędzamy przy grillu ze znajomymi i rodziną, świętując długo wyczekiwaną majówkę! 

Nie zawsze jednak możemy przewidzieć, czy warunki atmosferyczne pozwolą nam na beztroskie świętowanie. Warto wówczas zaopatrzyć się w obiekt, który pozwoli uzyskać nie tylko zadaszenie, ale bezpieczny kącik, w którym będzie można się schronić nawet w przypadku ostrzejszych powiewów wiatru, czy też ulewy.

Obiektem, który spełni swoje zadanie najlepiej – i to nawet w ciężkich warunkach – jest pawilon ogrodowy DAS COMPANY. Producent połączył nowoczesne rozwiązania technologiczne z wykorzystaniem solidnych i niezawodnych materiałów wysokiej jakości. W efekcie otrzymujemy namiot, który:

  • cechuje się znakomitymi parametrami zapewniającymi wysoką odporność i wytrzymałość;
  • bazuje na konstrukcji wykonanej ze stali pokrytej ogniowym ocynkiem zabezpieczającym ją przed korozją;
  • posiada niezawodne łączenia wszystkich elementów konstrukcji – stabilne łączniki i śruby przechodzące na wylot;
  • jest pokryty poszyciem o właściwościach wodoodpornych, ognioodpornych (modele FR i SFR), filtrem UV;
  • doskonale chroni przed wiatrem dzięki odpornym ścianom bocznym;
  • możesz stabilnie i skutecznie przymocować do każdego rodzaju podłoża dzięki szerokim stopom z otworami umożliwiającymi zakotwienie.

Warto dodać, że namiot można łatwo dopasować pod względem kolorystyki. Zamawiając pawilon, możemy zdefiniować kolor maskownic i wybrać np. zielone… zaś w późniejszym czasie zmienić je na nowe, np. czerwone.

Jak kupić pawilon ogrodowy?

Czy poszukiwanie namiotu, w którym urządzisz wiosenne przyjęcie jest trudnym zadaniem? Absolutnie nie, jeżeli wiemy, gdzie go znaleźć! Wystarczy zamówić pawilon ogrodowy w dascompany.com. Po wejściu na stronę, możemy wybrać odpowiedni model spośród gotowych propozycji przygotowanych przez specjalistów Das Company. 

Inną możliwość daje nam intuicyjny kreator online, za pomocą którego stworzymy pawilon ogrodowy idealnie dopasowany do naszych oczekiwań oraz potrzeb. Już w kilka minut wybierzemy interesujące nas opcje oraz zdefiniujemy m.in. dokładne wymiary. 

Jeśli nie czujemy się pewnie składając zamówienie samodzielnie – wystarczy skontaktować się z konsultantem Das Company, który podpowie, co warto wybrać i na co zwrócić uwagę. Na stronie znajdziemy również poradnik, w którym również odnajdziemy interesujące nas informacje – w tym również szczegółowe porady dotyczące tego, jak wybrać właściwy namiot.

Jak urządzić przyjęcie w pawilonie ogrodowym?

Gdy mamy już nasz namiot, możemy go rozłożyć w wybranym przez nas miejscu. Może być ono dowolne z uwagi na fakt, że pawilon ogrodowy Das Company można z powodzeniem zamontować na dowolnym rodzaju podłoża. 

Jeśli przewidujemy, że w namiocie będziemy często urządzać przyjęcia, najwygodniej będzie również pomyśleć o dodatkowej podłodze – najlepiej wykonanej z drewnianych elementów. Pomoże ona w zwiększeniu stabilności oraz komfortu przebywających w namiocie gości, a także ułatwi im np. swobodny taniec.

pawilonie ogrodowym montujemy również oświetlenie – najlepiej w wielu rozproszonych punktach: nad stołem/stolikami, przy wejściu, a także w innych strategicznych miejscach. Za pomocą odpowiedniego oświetlenia wyczarujemy magiczną, niezapomnianą atmosferę.

Cała reszta jest już kwestią naszej estetyki – czyli doboru wszelkich dodatków, które upiększą naszą namiotową salę imprezową. W zależności od okoliczności, możemy postawić na ozdoby naturalne, np. kwiaty, lub też dekoracyjne stroiki wykonane z tworzyw sztucznych.

Udostępnij